Prevádzkový pracovník na VZV
Krátky popis pozície

Do trojzmennej prevádzky hľadáme vodičov VZV s platným preukazom

Náplň práce:

  • Vykonáva nákladu a vykládky materiálu, jeho prevoz a odvoz, uskladnenie, prípadne triedenie materiálu
  • Vykonáva inventúru pridelených skladov (evidenciu)
  • Sníma a eviduje prijatý a vydaný materiál, presúva ho na miesto určenia
  • Zodpovedá za stav VZV, jeho využívanie
  • Dodržiava pracovnú a technologickú disciplínu
Detailný popis pozície

Pracovná náplň na pozícii:

Požadujeme

- platný preukaz w1, preukaz w2 výhodou

- žeriavnický preukaz - výhodou

- zodpovednosť

- spoľahlivosť

Ponúkame

- 13 a 14. plat

- dochádzkový bonus 225 Eur mesačne

- zabezpečená doprava na zmeny ( Handlová - Žiar - Handlová )

- príspevok na III. pilier

- preplácanie nadčasov

    Stiahnuť ako PDF

    načítavam...
    Nahrať súbor
    Súbory presuňte sem, aby sa načítali – alebo
    prehľadať
    Používaj, prosím, iba dokumenty vo formáte PDF, DOC, DOCX, PNG, GIF, JPEG, ODT s maximálnou veľkosťou 8 MB.
    Tvoje údaje
    Nahrať list, fotografiu k žiadosti a vysvedčenia

    Sú všetky údaje správne? Potom svoju žiadosť odošlite. Ozveme sa vám.