Poslanie

Na trhu práce sme už viac ako 35 rokov

Len ten, kto má jasnú predstavu, môže dosiahnuť svoje ciele.

Keď Ingrid Hofmann pred vyše 35 rokmi založila spoločnosť Hofmann Personal, bolo pre ňu najdôležitejšie nájsť každému uchádzačovi o zamestnanie  prácu jemu ušitú na mieru. Vďaka vysokej kvalite služieb a dôslednej orientácii na zákazníkov, získala odvtedy spoločnosť Hofmann Personal množstvo stálych klientov. Medzičasom aj mimo Nemecka – v Rakúsku, Švajčiarsku, Taliansku, Maďarsku, Čechách, na Slovensku, či v USA.


Zakladateľka & vedúca podniku

To je Ingrid Hofmann

Od vízie k skutkom.
Ingrid Hofmann založila v roku 1985 spoločnosť Hofmann Personal so želaním dostať ľudí do práce. Vďaka spoľahlivému vedeniu spoločnosti a vynikajúcej kultúre na pracovisku, dnes patrí naša spoločnosť k najväčším poskytovateľom personálnych služieb v Nemecku a v Rakúsku. Aj popri svojej práci sa Ingrid Hofmann angažuje vo svete práce.

Okrem iného je aktívna v Spolkovom zamestnávateľskom zväze poskytovateľov personálnych služieb (BAP) a Konfederácii nemeckých zamestnávateľských zväzov (BDA). Od roku 2010 je členkou správnej rady Spolkovej agentúry pre prácu, do ktorej bola menovaná vtedajšou spolkovou ministerkou práce pani Ursulou v. d. Leyen. V roku 2001 získala ocenenie Vogue Business Award a bola v nasledujúcom roku bola zvolená za „podnikateľku roka 2002“.  Vrcholným momentom roku 2006 bolo udelenie štátnej medaily za mimoriadne zásluhy o bavorské hospodárstvo. V roku 2007 nasledovalo odovzdanie spolkového ocenenia za mimoriadne zásluhy vtedajším spolkovým prezidentom Horstom Köhlerom. Podľa „Financial Times“ patrí k trom top podnikateľkám Nemecka. Je členkou poradného zboru banky Deutsche Bank (Bavorsko) a banky Bayerische Landesbank. Pritom sa angažuje aj ako čestná sudkyňa pre obchodné veci a dánska honorárna konzulka. V roku 2022 dostala za svoje zásluhy pre mesto medailu mesta Nürnberg.

Popri všetkých tituloch a oceneniach však Ingrid Hofmann vždy zostala ženou, ktorá sa stará o spoločné dobro a svojich zamestnancov. S nadáciou I. K. Hofmann podporuje rôzne charitatívne organizácie.

 

KONTAKTUJTE NÁS

Pobočka Banská Bystrica

  Stavte všetko na jednu kartu

  Vo firme Hofmann Personal nejde o hľadanie ale o nájdenie. A to sa týka aj našich pobočiek vo Vašom okolí. Navštívte nás a spoznajte nás ale aj svoje možnosti.

  KONTAKTUJTE NÁS

  Pobočka Trenčín

   Stavte všetko na jednu kartu

   Vo firme Hofmann Personal nejde o hľadanie ale o nájdenie. A to sa týka aj našich pobočiek vo Vašom okolí. Navštívte nás a spoznajte nás ale aj svoje možnosti.