VITAJTE V SPOLOČNOSTI HOFMANN PERSONAL

Hľadanie nových zamestnancov v Banskej Bystrici – celkom jednoducho

Sprostredkovanie práce, agentúrne zamestnávanie, personálne poradenstvo a mnoho ďalších služieb – to ponúkame ako spoľahlivý poskytovateľ personálnych služieb v Banskej Bystrici. Spoľahlivosť a diskrétnosť sú pre nás v spoločnosti Hofmann Personal prvoradé. Za našu komplexnú starostlivosť o klienta sme už boli aj viackrát ocenení.

Ak si hľadáte prácu ako uchádzač o zamestnanie, použite, prosím nasledujúce linky:

Pre uchádzačov: Agentúrne zamestnávanie Banská BystricaNaše pobočky: Pracovné ponuky regionálne

Kedy je ten najlepší čas nájsť si u nás nových zamestnancov? Vtedy, keď to vyhovuje Vám.

Nachádzať nových zamestnancov sa dá 24 hodín denne!

Povedzte nám, akých zamestnancov potrebujete, a my ich pre Vás nájdeme. Úplne jednoducho bez zbytočných rečí.

Máme pre vás prácu. Pošlite nám správu!
KONTAKTUJTE NÁS

Pobočka Banská Bystrica

  Stavte všetko na jednu kartu

  V spoločnosti Hofmann Personal nejde o hľadanie, ale o nájdenie. A to sa týka aj našich pobočiek, ktoré sú vždy blízko k Vám. Navštívte nás priamo u nás a spoznajte nás a Vaše možnosti.

  Hofmann Personal Banská Bystrica:

  Hľadanie nových zamestnancov a ďalšie personálne služby

  Vaša spoločnosť rastie a Vy potrebujete nových zamestnancov? Vďaka našim viac ako 30-ročným skúsenostiam disponujeme potrebným potenciálom pre to, aby sme pre Vás našli tých správnych uchádzačov. Radi pre Vás vypracujeme adekvátne ponuky aj rôzne iné náborové kanály. Aby ste sa mohli úplne koncentrovať na svoju hlavnú činnosť, zabezpečíme pre Vás na želanie aj výberové konanie a predstavíme Vám kandidátov, ktorí sa budú odborne aj ľudsky hodiť do Vášho podniku.

  Hlavnou súčasťou našich personálnych služieb je zamestnávanie pracovníkov priamo do kmeňa a samozrejme aj agentúrne zamestnanie. Ako skúsený poskytovateľ personálnych služieb v Banskej Bystrici, Vám rýchlo a nekomplikovane nájdeme kvalifikovaných odborníkov, vedúcich pracovníkov alebo pomocný personál, aby ste mohli premostiť okamžitý nedostatok personálu, alebo flexibilne reagovať na zvýšený objem zákaziek. Pre hľadanie Vašich nových zamestnancov a ďalšie informácie o našich personálnych službách v Banskej Bystrici sme Vám radi k dispozícii.