VITAJTE V SPOLOČNOSTI HOFMANN PERSONAL

Hľadanie nových zamestnancov v Trenčíne – celkom jednoducho

Sprostredkovanie práce, agentúrne zamestnávanie, personálne poradenstvo a mnoho ďalších služieb – to ponúkame ako spoľahlivý poskytovateľ personálnych služieb v Trenčíne. Spoľahlivosť a diskrétnosť sú pre nás v spoločnosti Hofmann Personal prvoradé. Za našu komplexnú starostlivosť o klienta sme už boli aj viackrát ocenení.

Ak si hľadáte prácu ako uchádzač o zamestnanie, použite, prosím  nasledujúce linky:

Pre uchádzačov: Agentúrne zamestnávanie Trenčín Naše pobočky: Pracovné ponuky regionálne

Kedy je ten najlepší čas nájsť si u nás nových zamestnancov? Keď to vyhovuje Vám.

Nachádzať nových zamestnancov sa dá 24 hodín denne!

Povedzte nám, akých zamestnancov potrebujete, a my ich pre Vás nájdeme.

Úplne jednoducho bez prázdnych rečí.

Máme pre vás prácu. Pošlite nám správu!
KONTAKTUJTE NÁS

Pobočka Trenčín

  Stavte všetko na jednu kartu

  V spoločnosti Hofmann Personal nejde o hľadanie, ale o nájdenie. A to sa týka aj našich pobočiek, ktoré sú vždy blízko k Vám. Navštívte nás priamo u nás a spoznajte nás a Vaše možnosti.

  HOFMANN PERSONAL TRENČÍN:

  Hľadanie nových zamestnancov a ďalšie personálne služby

  Vaša spoločnosť rastie a Vy potrebujete nových zamestnancov? Vďaka našim viac ako 30-ročným skúsenostiam disponujeme potrebným citom pre to, aby sme našli tých správnych uchádzačov. Radi pre Vás vypracujeme adekvátne ponuky pracovných miest aj pre rôzne iné náborové kanály. Aby ste sa mohli úplne koncentrovať na svoju hlavnú činnosť, zabezpečíme pre Vás na želanie aj výberové konanie a predstavíme Vám kandidátov, ktorí sa budú odborne aj osobnostne hodiť do Vašej spoločnosti.

  Hlavnou súčasťou našich personálnych služieb je agentúrne zamestnávanie. Ako skúsený poskytovateľ personálnych služieb,  Vám rýchlo a nekomplikovane sprostredkujeme kvalifikovaných odborníkov, vedúcich pracovníkov alebo pomocný personál, aby ste mohli premostiť okamžitý nedostatok personálu, alebo flexibilne reagovať na zvýšený objem zákaziek. Pre hľadanie Vašich nových zamestnancov a ďalšie informácie o našich personálnych službách v Trenčíne sme Vám radi k dispozícii.

  ...