PONUKY PRACOVNÝCH POZÍCIÍ

Hľadáme nových zamestnancov po celom Slovensku

Ponúkame prácu v rôznych priemyselných odvetviach.

Nájdite si teraz vhodnú prácu v našej ponuke pracovných miest. Aj  keď  svoju vysnenú  prácu práve na našej stránke nevidíte, sledujte našu webovú stránke pravidelne, pretože denne pridávame nové pracovné ponuky.  Alebo nám zašlite svoj životopis a my budeme hľadať za Vás.


Aktuálne pracovné pozície

Kvalifikácie

Kto sa môže uchádzať o zamestnanie?

U nás nájdete pracovné  ponuky za skvelé podmienky.

Bez ohľadu na Vaše profesijné schopnosti, my Vám prácu nájdeme. Ste už profesionál so solídnym vzdelaním a množstvom skúseností? Alebo nemáte žiadne rozsiahle odborné schopnosti, zato ale motiváciu a záujem pracovať? Možno chcete skúsiť preniknúť do celkom inej profesijnej oblasti?

Je nám jedno, čo si so sebou ako kandidát prinášate a kam by mala smerovať Vaša ďalšia kariéra, s naším poradenstvom nájdeme presne ten okruh záujmu, ktorý zodpovedá Vašim potrebám a schopnostiam. Spolu budeme rozvíjať Vašu kariéru. Venovať sa Vám budeme vždy individuálne a osobne. Kontaktujte nás!

Kontaktovať teraz

Zašlite nám svoje podklady uchádzača o zamestnanie už teraz!

Nezáleží na tom, či ste skúsený expert alebo začiatočník.
Ste akademik, kvalifikovaný pracovník alebo hľadáte prácu ako pomocná sila? Máte viacročné odborné skúsenosti alebo ste úplný nováčik? Možno prichádzate z určitého profesijného odvetvia a teraz by ste chceli vstúpiť do iného odvetvia? Zašlite nám svoje podklady mailom a my začneme pre Vás okamžite hľadať.

Odoslať e-mail

načítavam...
Nahrať súbor
Súbory presuňte sem, aby sa načítali – alebo
prehľadať
Používaj, prosím, iba dokumenty vo formáte PDF, DOC, DOCX, PNG, GIF, JPEG, ODT s maximálnou veľkosťou 8 MB.
Tvoje údaje
Nahrať list, fotografiu k žiadosti a vysvedčenia
Používaj, prosím, iba dokumenty vo formáte PDF, DOC, DOCX, PNG, GIF, JPEG, ODT s maximálnou veľkosťou 8 MB.

Sú všetky údaje správne? Potom svoju žiadosť odošlite. Ozveme sa vám.

Odvetvia nášho pôsobenia

Vo všetkých odvetviach sme doma

Vy rozhodujete, v ktorom odvetví by ste chceli pracovať.
Naše kľúčové odvetvia sú v technicko-obchodnej oblasti. Obzvlášť v oblasti Automotive sme si vybudovali dobré meno. To ale neznamená, že sa obmedzujeme na tento sektor. V medzinárodnom meradle dnes pôsobíme vo všetkých priemyselných odvetviach. . A to znamená, že sa môžete tešiť na rôzne ponuky práce podľa svojho výberu…

Ponuka

Pracovné pozície doma na Slovensku ale aj v zahraničí

Môžete pracovať napríklad aj v Nemecku alebo Rakúsku.
Láka Vás práca v nemecky hovoriacich krajinách? Super, lebo nielen na Slovensku ponúkame možnosť uplatniť sa. Vaše schopnosti  vieme oceniť aj Nemecku aj v Rakúsku. Ak si dokážete predstaviť pracovať aj mimo svojho bydliska, zašlite nám ešte dnes svoje požiadavky k pracovnej pozícii v zahraničí. Tip pre Vás: Pozrite sa na našu nemeckú alebo rakúsku stránku. Tam nájdete mnoho ponúk pracovných miest. Ak Vás niektorá z nich osloví, dajte nám vedieť.