Ďalšie služby

Ostatné služby

Pre úspech firmy sú dnes rozhodujúce dve kritériá - rýchlosť a kvalita. Hofmann Personal sa od svojho založenia zameriava na spojenie flexibilného nasadenia a vysokej odbornosti svojich zamestnancov.

Pozrite sa, aké ďalšie služby vám môžeme ponúknuť


Executive search

Hľadáte top manažéra alebo vysoko špecializovaného odborníka? Často ide o osoby, ktoré momentálne pracujú na podobnej pozícii v inej firme. Na získanie zamestnaných profesionálov sme tu my. Vytipujeme pre vás vhodného kandidáta, ktorého sami oslovíme. Vaša spoločnosť zostane v anonymite dovtedy, kým to bude potrebné.

OSM (On Site Management)

Priame jednanie, jasná a rýchla komunikácia sú kľúčové faktory pre úspech veľkých projektov. Sme vždy tam, kde nás potrebujete. S vlastnou kanceláriou priamo na mieste dokážeme dosiahnuť rýchly a kvalitný servis.


Master vendor

Vo veľkých spoločnostiach aj krátkodobé úlohy vyžadujú zamestnancov rôznych kvalifikácií. Personálna politika je často vyťažujúca. Zabudnite na starosti a nechajte správu personálu na nás! Postaráme sa o kompletnú správu personálu, o dočasne pridelených pracovníkov aj o dodávateľov.

Recruiting support

Ušetrite si čas a energiu a prenechajte nám kompletné vedenie náborovej kampane! Vaše personálne oddelenie sa tak môže venovať klasickým úkonom aj napriek vysokému počtu uchádzačov a pohovorov.


Outsourcing

Venujete sa vo firme aktivitám, ktoré nie sú vašou hlavou činnosťou? Ušetrite svoje náklady a preveďte ich na nás! Čas môžete venovať rozvoju spoločnosti a vlastnému odboru, zatiaľ čo naši experti spracujú mzdy, vyberú pre vás vhodných zamestnancov, zabezpečia ich vzdelávanie a vykonajú potrebné administratívne úkony.

Outplacement

Potrebujete znížiť počet zamestnancov? Obráťte sa na nás a nechajte si poradiť od expertov! Pracovníkom, ktorí sa chystajú zo spoločnosti odísť, pomôžeme nájsť nové miesto. Intenzívne pohovory, profil, potenciálny rozvoj, informatívne podklady o uchádzačoch, príprava na pracovné pohovory, to všetko vám naša personálna agentúra ponúka. Zvýšte svojim bývalým pracovníkom šance na nové profesionálne vyhliadky.


Try & Hire

Hľadáte zamestnancov, ktorých nemusíte prijať na trvalý pracovný pomer bez toho, aby ste si overili ich výkonnosť a schopnosti? S nami je podobný postup možný. Zamestnanca prevediete do kmeňového stavu, až keď vyhovie vašim požiadavkám.Kde nás nájdete

Preferujete osobné stretnutie? Stretnime sa na našej pobočke na Slovensku.

Máte záujem o spoluprácu?

Hľadáte partnera, ktorý pochopí vaše ciele, hodnoty, vízie a bude ich s vami zdieľať? Obráťte sa na nás. V prípade krátkodobej aj dlhodobej spolupráce alebo akýchkoľvek otázok nás bez váhania kontaktujte.

Meno: *
Váš email: *
Otázka: *
Telefón: *
Otázka:

(Max 10 MB, .jpg, .pdf, .doc, .docx, .txt, .pages, .rtf, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, viac súborov vyberiete podržaním tlačidla Ctrl)
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:


Po odoslaní formulára vás budeme kontaktovať v najbližšom možnom termíne.