O nás

O nás

Flexibilita personálnej politiky je neoceniteľná. Spoločnosť Hofmann Personal je ideálnym partnerom, ktorý rieši problémy personálneho manažmentu. Poskytujeme podporu firemnej personálnej politiky a uchádzačom o zamestnanie predstavíme nové pracovné vyhliadky. Dnes spoločnosť pôsobí okrem Nemecka aj na Slovensku, v Českej republike, v Švajčiarsku, v Anglicku a v USA.

Spoločnosť funguje už od roku 1985. Bola založená Ingrid Hofmannovou, ktorá ju dodnes riadi. Majiteľka je tiež členkou správnej rady Spolkového úradu práce a angažuje sa v Asociácii poskytovateľov personálnych služieb (BAP) či v Spolkovom združení zväzu nemeckých zamestnávateľov (BDA).

Zaujímate sa o bližšie informácie, hľadáte personál alebo zamestnanie? Kontaktujte nás! Na prípadnú spoluprácu sa tešíme.

História spoločnosti

Bez jasnej vízie sa žiadna spoločnosť nedotkne hranice svojho potenciálu. Keď Ingrid Hofmann pred viac ako 30 rokmi založila v Nemecku spoločnosť Hofmann Personal, bolo pre ňu prioritou nájsť každému uchádzačovi prácu, akú si zaslúži. Orientovala sa na zákazníkov a na vysokú kvalitu služieb, vďaka čomu si na svoju stranu získala mnohé spoločnosti. Položila základy partnerstva medzi zamestnávateľmi a zamestnancami a spoločnosť Hofmann Personal si právom zaslúžila titul spojovacieho článku.

Založenie a vývoj spoločnosti

Spoločnosť Hofmann Personal založila v roku 1985 Ingrid Hofmann. Od tej doby píše aktívne nielen vlastné dejiny, ale aj históriu svojich zákazníkov. Jej hnacím motorom je už od začiatku radosť z prepojenia úspešných spoločností s najlepšími pracovníkmi. Počiatky personálnej agentúry Hofmann Personal na Slovensku siahajú do roku 2015, kedy bola spoločnosť založená v Banskej Bystrici ako náborové stredisko pre Českú republiku, Nemecko a Rakúsko.

Od roku 2017 sa slovenská pobočka, pod názvom I.K. Hofmann s.r.o. patriaca pod firemnú skupinu I.K. Hofmann GmbH. Hofmann Personal, stala samostatnou. Spoločnosť reaguje na aktuálnu situáciu na trhu práce a na rastúce nároky kladené na pracovnú silu otváraním ďalších pobočiek.

Mohlo by vás zaujímať

Píšeme blog: o nás, o našej firemnej kultúre, o lepšej kariére. Prečítajte si naše články a vykročte spolu s nami cestou za vysnívanou prácou.


Kde nás nájdete

Preferujete osobné stretnutie? Stretnime sa na našej pobočke na Slovensku.

Prejsť na kontakty